PRIHLÁŠKA

KURZ KVÁSKOVÝ CHLIEB

"Daruj človeku chlieb a nasýtiš ho na jeden deň. Nauč ho upiecť chlieb a nasýtiš ho na celý život!"

Termín: 10.12.2022 15:00 - 19:00hod

Miesto: Ateliér voľnej tvorby, Kollárova 2, Piešťany

HODNOTENIA ÚČASTNÍKOV KURZU

Kurz hodnotím velmi pozitivně, moc děkuji za všechny cenné rady. Kváskové pečivo peču již delší dobu. Kurz mi pomohl vychytat různé chyby, kterých jsem se občas dopouštěla. Proto moc děkuji za cenné rady.
Lenka
Bolo to moje najlepšie rozhodnutie odkedy som začala kvaskovat! 10 z 10 🙂 Konečne som zistila ako mám kŕmiť kvasok tak aby bol silný, krásny a plny bubliniek. Veľké prekvapenie bolo pre mna, že som upiekla chleba bez použitia mixera.
Eva
Jsem maximálně spokojená!!! Nikdy jsem nebyla na žádném kurzu pečení chleba. Vždy to bylo moje přání, můj sen. Online kurz mi dával časovou svobodu a možnost vracet se k videím dle potřeby. Kurz mi pomohol naprosto ve všem. Jsem kváskový "pekař" začátečník a tvé rady ohledně kvásku, pečení, skladování jsou pro mne velkým přínosem, děkuji 🙂
Zuzana
Kurz bol perfektný inšpiratívny, motivujúci.Pochopila som princíp, ako spravne aktivovať kvasok, sledovať cesto a teploty.
Michaela
Mne osobne pomohol pochopiť veľa vecí, ktoré som nerobila dobre, bol veľmi zrozumiteľný a dobre časovo rozložený. Najviac mi pomohol pochopiť, ako udržať kvások v kondícii a správne ho prikrmovať, robila som to úplne zle 🙁 a taktiež prekladanie cesta som sa naučila myslím, že lepšie, pravdupovediac som dovtedy robila najviac chlebík, ktorý sa veľmi neprekladal
Jana
Kurz urcite predčil moje očakávania, bol výborný.
Mariana
Super nápomocné, dobre rady, štrukturované a dobre pochopiteľne. Najviac mi pomohol v starostlivosti o kvasok.
Mária

Máte otázku?

Napíšte mi email na kvaskulienka@gmail.com